• +420 734 126 970
 • kancelar@unionfinance.cz
 • Vodňanská 1381, 383 01 Prachatice

O NÁS

Společnost Union Finance s.r.o. vznikla za účelem revoluce v oboru finančního poradenství. Jsme mladý, dynamický a zkušený tým bankovních poradců, pojišťovacích makléřů a investičních specialistů. Každý v naší firmě se specializuje na jinou oblast, což nám umožňuje být skutečnými profesionáli. Pracujeme nezávisle a soustředíme se na to, aby naše služby měly pro klienty tu nejvyšší možnou hodnotu.

Kdo jsme

UNION FINANCE

 • OSOBNÍ PŘÍSTUP

  Naší filosofií je osobní individuální přístup ke každému klientovi a dlouhodobá spolupráce poradce a klienta. Zakládáme si na perfektním servisu a empatickém přístupu ke každému klientovi.

 • OCHRANA PŘÍJMU A MAJETKU

  U našich klientů přinášíme výrazné úspory v rozpočtech, staráme se o ochranu příjmu, majetku a úspor. S našimi klienty řešíme dosahování životních cílů a přípravu na důstojnou penzi.

 • STRATEGICKÝ CÍL

  Díky spolupráci s těmi nejlepšími partnery dokážeme našim klientům nabídnout nejlepší služby. Právě hledání nových příležitostí a inovace stávajících služeb je náš strategický cíl.

image 1
image 2
image 3
NABÍDKA SLUŽEB

Potřebujete PORADIT v oblasti financí?

Představujeme se

NÁŠ TÝM

Informace o firmě

IČ: 06135757

Sídlo: Vodňanská 1381, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Vedena u Krajského soudu v Českých Budějovicích, spisová značka C 26302

ID datové schránky: vxgjhgz

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Union Finance s.r.o. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

 • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta,
 • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
 • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

 

Hledáte-li kontakt na konkrétní osobu, nahlédněte, prosím, pod záložku Kontakty.